Szanowni Państwo,

 

Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki planuje zorganizować jednodniowy wyjazd na targi Grüne Woche – Zielony Tydzień do Berlina w dniu 24.01.2024 r. (środa)

Targi Grüne Woche – to największe wydarzenie targowo- wystawiennicze dla branży rolno- spożywczej, ogrodniczej zielonych technologii i OZE na świecie. Na targach, oprócz możliwości obejrzenia nowoczesnych rozwiązań i technologii związanych z produkcją rolną i szerokorozumianą zieloną gospodarką, istnieje jedyna w swoim rodzaju okazja, aby po degustować przysmaków kulinarnych z praktycznie całego świata oraz zakupić wyroby, których na co dzień nie widuje się w sklepach!!!

W ramach targów można przy okazji rozkoszować się folklorem i tradycją różnych kultur i narodów podziwiając liczne występy artystyczne oraz pokazy !!!

 

Targi Grüne Woche przyciągają do Berlina rok rocznie około 1500 wystawców oraz setki tysięcy zwiedzających z całego świata !!!

 

Grüne Woche - 19-28 Jan. 2024 (gruenewoche.de)

 

Wyjazd realizowany będzie we współpracy z Biurem Podróży Almatur z Opola, które weźmie na siebie sprawy logistyki i rozliczeń, dzięki czemu jego uczestnicy będą mieli możliwość otrzymania faktur za udział w tym wydarzeniu.

 

Koszt wyjazdu skalkulowano na 400 PLN/1os.

 

Cena obejmuje:

  • przejazd komfortowym autokarem
  • opieka pilota- tłumacza
  • bilet wstępu na targi
  • ubezpieczenie NNW i KL
  • obowiązkowa opłata na Turystyczny fundusz pomocowy
  • obowiązkowa opłata na Turystyczny fundusz gwarancyjny

 

Wyjazd z Opola w dniu 24.01.2023 – ok. 4:00 , powrót do Opola – ok. 23:00.

Przewidywane miejsce odjazdu autokaru – to bezpłatny parking przy STEGU Arena w Opolu, ul. Oleska 70 – możliwość bezpłatnego całodobowego parkingu na cały dzień…

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

 

Zgłoszenia oraz bliższe informacje
 
Roland Kulig
Główny Specjalista

Dział Innowacji
T: 77 4033643

kom. 515 715 161
E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.